Hijyenik LED light

IŞIKLA GELEN SAĞLIK

Mikropların sterilizasyonunda tüm yeni nesil uygulamaların merkezinde ışık teknolojileri yer almaktadır. Gün ışığı teknolojileri olarak da
isimlendirilen bu yeni nesil buluşlarla çok çeşitli ürünler tasarlanmaktadır.Çok kısa bir zaman içerisinde farklı ülkelerin girişimlerini internetten takip edebilirsiniz.

HijyenikLED Işık Teknolojisi

Teknik olarak ifade edecek olursak; HLL Teknolojisi, nano-atomik iletkenler kullanılarak, özel tasarlanmış dirençler yardımıyla geliştirilen frekans düzenleyici bir devre sistemidir, diyebiliriz. Güneş ışınları araştırılarak yıllar önce geliştirilen UVC sisteminden farklı olarak insan sağlığı için tehdit oluşturmaz. Coronadan çok daha tehlikelileri, hastane enfeksiyonlarına yol açan bakteri çeşitleri sağlık sektörünün belalısı durumunda. Hijyen Işık teknolojisi 10 yılı aşkın bir süredir özellikle dezenfektanlara karşı direnç kazanan bu tür virüs ve bakterilerle mücadele için geliştirildi

Bugün COVID-19 için söylenmemiş söz, yazılmamış makale kalmadı. İnsanlık virüsler hakkında detaylı bilgilere sahip oldu. Mücadele yöntemleri arasında öne çıkan dezenfektanlarla birlikte birçok yeni teknoloji boy gösteriyor.Pandemiden korunmak için tavsiyeler ardı ardına sıralanıyor. Biz çok güçlü bakteriler ve özellikle corona için yapılan çok sayıda ölçüm ve deneyde başarısını kanıtlamış olan Hijyenikled ışık teknolojilerini ülkemiz ve dünya ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Korona ve sonrasında başımıza gelebilecek pandemiler, her an karşılaşabileceğimiz tehlikeli bakteri ve mantarlardan korunmak istiyorsanız bu ışığa güvenebilirsiniz.

Dijital Çağın Mikrop Kalkanı

WhatsApp Image 2022-02-19 at 21.21.05

Güneş girmeyen eve doktor girer sözünü duymayan kalmamıştır. Gün ışığı sağlığı konusu insanlık tarihi kadar eski. Geleneksel tıp kadar modern tıp ve diğer bilim dalları da güneş ışınlarının yararları ve zararları konusunda ciddi ARGE çalışmaları yürütüyor.Güneşte kurutulan et, balık, sebze, meyve tüm coğrafyalarda binlerce yıldır ortak kültür. Güneş görmeyen alanlarda hastalıkların çoğalması, virüs, bakteri ve mantarların ortama hâkim olması çok bilinen bilimsel gerçekler.O yüzden güneş görmeyen, ışık almayan yerlerde çoğalan mikroplar, özellikle bakteri ve mantarlar hayatımızı tehdit ediyor.Hastane mikropları ise en büyük kabus. Bazı mikroplarla mücadele için UV kullanılıyor. Ultraviyole gibi mikroorganizmalar üzerinde etkili olan ışımaların insan sağlığı üzerinde de olumsuz etkileri olduğu biliniyor.

İnsan sağlığına zarar vermeyen ışık teknolojileri konusunda tüm Dünya seferber olmuş durumdadır.Japonya,Almanya,Amerika,İtalya,Hollanda ve Kore bu konuda yüksek bütçeli AR-GE çalışmaları yapmakta.Ancak bu güne kadar UVC,UVA ve blulight dışında bir teknoloji geliştirmediler.Bu katalogda size ,2008 yılında çalışmaya başlanmış,yeni nesil hijyen teknolojilerinden ve ilgili sektörlerden bahsedeceğiz.

 Mikropları yok etmesine karşın, insanlara zarar vermeyen, binlerce klinik deney sonrası gücü kanıtlanmış olan ve tamamen görünür ışık dalga boyunda olan (430-780 nm) bu eşsiz gün ışığı teknolojisinin adı HijyenikLED Işık Aydınlatma teknolojisidir.

Pandemi ile birlikte karşılaştığımız ve karşılaşacağımız COVID-19,OMICRON vb. mikroorganizmalar DİJİTAL ÇAĞIN en tehlikeli biyolojik ajanlarıdır. Kalıcı ve güvenli çözüm için  yeni nesil  HLL  HijyenikLED teknolojisini sizlere ulaştırıyoruz.

HijyenikLED, insan sağlığını mikroplara karşı koruyan gün ışığı kalkanıdır. Onların size zarar vermesine asla izin vermeyen HijyenikLED ,başta dezenfektanlara dirençli patojen  mikroorganizmalara ve corona ailesine karşı etkilidir. Binlerce yıldır güneş ışığına karşı bağışıklık geliştiremeyen mikroplar, Hijyen Işık kalkanına karşı da bağışıklık geliştiremezler.